konceptualaus minimalizmo ir jogos meno
įkvėptas prekės ženklas

Jogos filosofija pateikiama per šiuolaikiniam miesto žmogui artimą estetinį suvokimą. Dažnai tenka girdėti, kaip dauguma atmeta jogą, jos neišbandę, vien dėl to, kad ji pateikiama per daug rytietiškai, sakraliai ar mistiškai. O iš tiesų tai juk tūkstančius metų praktikuojama, laiko patikrinta asmeninio tobulėjimo ir augimo sistema, kurios tiesos yra universalios, nepriklausomai nuo praktikuojančiojo kultūrinio, rasinio ar kitokio konteksto.
Urban Yoga Stories - tai aukštos kokybės marškinėliai ir džemperiai, pagaminti iš organiškos medvilnės, laikantis tarptautinių aplinkosaugos, poveikio sveikatai (GOTS sertifikatas), socialinių (Fair Wear Foundation) bei gyvūnų apsaugos standartų (PETA sertifikatas). Marškinėlių printas atspaustas šilkografijos būdu. Dėl šilkografijoje naudojamų ypač patvarių dažų ir technologijos, šiuo būdu sukurti printai yra ilgaamžiai ir išlieka kokybiški.

Kiekvienam. Kuriančiam savo unikalią istoriją

Nesvarbu kur - ant jogos kilimėlio, miesto gatvėse ar laukinėje gamtoje.

Tai ne tik drabužiai. Tai projektas Skirtas žmogui, siekiančiam pajusti harmoniją.

Idėja kilo vieną karštą vasaros dieną svajojant apie tobulus marškinėlius su jogos iliustracijomis, kurie alsuotų minimalizmu ir subtilumu. Nieko panašaus nepavykus rasti, per keletą akimirkų nusprendėme, kad pats metas juo sukurti. Taip gimė Urban Yoga Stories.
Kurdami šį prekės ženklą stengiamės pateikti vertingas jogos idėjas bei išmintį šiuolaikiniam miesto žmogui patrauklia forma, tuo pačiu apjungiant minimalizmo ir tvarios mados idėjas.
Atsakingos mados principai yra neatsiejama mūsų prekės ženklo dalis - besigilindami į jogos filosofiją bei harmonijos paieškas, negalime pamiršti ir globalių gamtosaugos bei žmogaus teisių problemų. Tai vientisas požiūris į subalansuotą ir harmoningą vidinį pasaulį bei santykį su išoriniu.

Tad atmetę rytietišką stilistiką, dalinamės tuo, kuo tikime.

JŪRATĖ / KRISTINA